První termín Mnichova Hradiště prošel s vyznamenáním. Plná kapacita předznamenala skvělou atmosféru

15.08.2021

Že bude Kemp vítězů v Mnichově Hradišti špičkovým kempem bylo zřejmé v momentě, kdy se registrace začaly naplňovat během několika prvních dní od spuštění registrace. Parta v nejsevernější zastávce roku 2021 ukázala, že uspořádat kemp právě v jejich městě rozhodně nebyl krok vedle.

Plno očekávání v očích nejmladších vítězů věštilo skvělý týden plný sportu zábavy již v pondělí ráno.

A že očekávání nezůstane nenaplněno nenechali účastnící kempu náhodě od prvních chvil pondělního programu. Neúnavná parta skvělých sportovců ukazovala celý týden, jak moc si kemp ve svém městě užívá.

Aby ani účastnící v beznadějně vyprodaném kempu nezůstali ochuzeni o speciální návštěvu, našla si za nimi cestu při středečním odpoledni Karolína Erbanová, olympijská bronzová medailistka ze Zimních olympijských her 2018 v rychlobruslení na 500 m.

Že se letos stává předmětem největšího zájmu našich olympijských čestných hostů olympijská medaile už v Mnichově Hradišti nikoho nepřekvapovalo.

Možná, že i pohled na cenný kov motivoval malé vítěze úspěšně doběhnout do cíle pátečních závěrečných závodů, načež si všichni mohli z kempu odnést památečních předměty, včetně medailí Kempu vítězů.

A kdo ví, třeba se na jejich výstavce budou za pár let vyjímat vedle medailí olympijských.