Trenéři

Pojď do toho s námi!

Kemp vítězů se rok od roku rozrůstá nejen počtem pravidelných letních kempů, ale také v rámci mapy naší České republiky. A s tím vším souvisí i růst našeho týmů. Jsem kolektiv mladých lidí, pro které je sportovní duch a filozofie fair-play na prvním místě, a to jak směrem k dětem, tak vzájemně mezi sebou.

       

Koho hledáme? 

Každé prázdniny rozjíždíme po celé ČR šňůru našich kempů a momentálně hledáme tým trenérů, který nás doplní v červenci a srpnu 2024. Chceme mezi sebou aktivní sportovce nebo trenéry, jejichž vzdělání v oboru je výhodou. Chceme pozitivně naladěné osobnosti, pro které je práce s dětmi především obohacující zkušenost a ne jenom letní brigáda.

Co od tebe očekáváme? 

Pozitivní vystupování, zodpovědnost při práci s dětmi, angličtina alespoň na úrovni B1 a řidičský průkaz se ti možná bude také hodit. Chceme, aby naši trenéři absolvovali třídenní plně hrazené školení a během léta vedli v pozici trenéra alespoň 3 letní turnusy. Během kempů je tvojí hlavní náplní po vzoru vypracované metodiky a pokynů šéftrenéra vést tréninkové jednotky s skupinou 8 dětí. Vést také mimosportovní aktivity, výuku angličtiny a dohlížet na své svěřence při cestě na oběd. Důležité je také spolupracovat s vedoucím kempu tak, aby celý průběh akce byl co nejhladší.

A za to ti nabízíme… 

Finanční ohodnocení dle absolvovaných turnusů, ubytování a obědy zdarma i s příspěvkem na stravování. Spolupracovat se špičkami v oboru sportu a mentální přípravy, například s Adamem Sebastianem Helceletem, Janem Mühlfeitem, Denisu Helceletovou nebo již zkušenými trenéry z minulých ročníků. Dostaneš také kvalitní tréninkové oblečení, a hlavně prostor se rozvíjet a poznávat zkušenosti v našem progresivním týmu lidí.

Na koho se obrátit? 

Je to velmi jednoduché, napiš na e-mail info@kempvitezu.cz, představ se nám a sděl nám, co tě motivuje k práci pro Kemp vítězů. A určitě nezapomeň přiložit svůj strukturovaný životopis. Budeme se těšit!

Inzerát ke stažení