Trenéři

Denisa

Dlouholetá reprezentantka v atletice Denisa Rosolová Helceletová si vyzkoušela snad všechny disciplíny a jako jedna z mála atletek se zúčastnila čtyř Olympijských her. Za největší úspěch považuje titul Mistryně Evropy, rovněž si váží stříbra z Mistroství Evropy na trati 400 m překážek, kdy si pro medaili doběhla ve svém 4. závodě v její kariéře. Ten stejný rok se jako nováček v této disciplíně probojovala do Olympijského finále.

Adam

Jako jediný z celého kolektivu se Adama Sebastian Helcelet stále profesionálně věnuje atletice. Momentálně se připravuje na Olympijské hry. I když se tréninkům dětí nemůže věnovat tolik, jak by si přál, snaží se jim předat své zkušenosti, jak jen to jde.

Bára

Od malička se věnovala různým sportům a aktivitám, především scénickému tanci a sportovní gymnastice. Tanci se věnuje závodně i doposud v pardubické taneční skupině. Ve svém volnu ráda chodí do fitness na skupinové tréninky. Má ráda práci s dětmi, a proto se ji věnuji nejen na kempech, ale působí i jako lektorka primární prevence na základních školách. Baví jí práce s nimi, protože jsou hraví, veselí a energičtí.

Vendy

Naše nejmladší trenérka, dvacetiletá Vendy se už od mládí věnuje sportu. Nejdříve sportovnímu aerobiku a poté atletice. Jako hlavní atletickou disciplínu si zvolila skok o tyči, kterému se věnovala 7 let. Nyní studuje obor trenér v Praze na FTVS. Dále působí jako trenérka EMS ve sportovním centru FK Slavoj Vyšehrad a trénuje malé děti v Benátkách nad Jizerou.

Bára

Bára je v posledním ročníku bakalářského studia obor TV-AJ. Od mala se věnovala různým sportům, a proto se stal pohyb součástí jejího života. Díky vysoké škole si osvojila spoustu nových pohybových aktivit, které ráda předává dětem. Také se věnuje anglickému jazyku, momentálně učí předškolní děti a přípravku na maturitu. Od září také nastupuje jako učitelka tělesné výchovy a anglického jazyka. Na tábory s dětmi jako instruktor jezdí již od svých 14 let.

Míša

Míša studuje 3. rokem na Ostravské univerzitě. Už od malička je pro ní sport zálibou, vyzkoušela si kolektivní sport basketbal, který hrála 8 let, ale nakonec se její vášní stala atletika. Miluje práci ve veselém kolektivu.

Reinis

Reinis Kregers je držitelem juniorského lotyšského rekordu v desetiboji, absolvoval státní univerzitu v americkém Kanasus v oboru kineziologie s důrazem na svalovou fyziologii, také se zúčastnil 2 venkovních mistrovství NCAA Divize 1. Po dobu 3 let trénoval mládežnické kluby v USA a 1 rok se zaměřoval na kondici sportovců středních škol. V současnosti trénuje obecné atletické dovednosti pro dva baseballové kluby v Praze, kde se přestěhoval se svou manželkou, aby se připojil ke skupině českých desetibojařů s cílem kvalifikovat se na olympijské hry v Tokiu.

Dan

Mužské zastoupení v našem trenérském kolektivu zastupuje Dan. Od 6 let se věnuje fotbalu v Hradci Králové. Okusil dorosteneckou nejvyšší ligu a zahrál si ve výběrech za Královéhradecký kraj. Byl na mnoha zahraničních turnajích, kde se umísťoval s týmem v předních pozicích. Miluje kolektivní sporty a věří, že poctivou prací a týmovou soudržností se každý dostane k úspěchu.

Fotogalerie